Avatar - нова гра від творця Марко Поло та Цолкіна

Гейм-дизайнер Сімоне Лучані, який на своєму віці розробив не одну чудову євро-гру з топ-100 bgg (The Voyages of Marco Polo, Grand Austria Hotel, Barrage,Tzolk'in), анонсував свій новий проєкт.
Сторінка нової гри під назвою Avatar від італійського видавництва Cranio Creations з’явилась на сайті bgg.

Опис від видавця Ваша давня інопланетна цивілізація покидає свою вмираючу планету в пошуках нової батьківщини. Обіцяна батьківщина представлена ​​Землею, де живе чудова людська цивілізація Атлантів та велика кількість диких людських племен. Але будьте обережні, інші інопланетні цивілізації також мають ту ж саму мету, і тільки одна з них зможе домінувати на Землі! Avatar — це 4-Х євро від Сімоне Лучані та Данило Сабії, яка розгортається в давньому антиутопічному минулому, де міфологія та наукова фантастика поєднуються. Кожен гравець представляє інопланетну цивілізацію, правителі якої розглядаються наземним населенням як боги.

Гравці будують бази, набирають війська, втілюють богів, досліджують територію, розробляють власні технології, підписують торгові контракти, борються з місцевими племенами та арміями інших гравців, намагаючись підкорити Атлантиду, яка володіє величезними скарбами. Різні дії забезпечать певну кількість негайних очок перемоги. Крім того, цілі випадкового налаштування дадуть вам значні винагороди на основі конкретних умов. На додаток до того, що гра має високу дозу керованості випадком (фактор удачі мінімальний), гра містить інноваційну систему вибору дій із зірочками, яка поставить гравців перед цікавим вибором: гравці можуть втілювати своїх богів, виконуючи свої дії в точній послідовності, на заздалегідь встановлених треках свого ігрового поля з зірками, або вони можуть відмовитися від деяких божеств, вільно перестрибуючи з однієї дії на іншу на своїй дошці, щоби час від часу вибирати найкращі дії по ситуації.