МікроМакро - Українське видання, Нова Ера

Ми раді анонсувати одну з перших локалізацій він нашого власного видавництва "Нова Ера!"

Це чинний європейський бестселер - "МікроМакро!"

Трохи про термін виконання цього проєкту:

  • До 1-ого квітня ми готуємо всі файли для перекладу та друку.
  • На початку липня гра буда вже готова, а через те що гра виробляється у Німеччині, ми сподіваємось на швидку логістику, тому гру можна буде чекати вже наприкінці липня!
  • Ближче до дати виготовлення ми відкриємо передзамовлення з -20% для усіх охочих.

А тепер докладніше про саму гру:

Ласкаво просимо до Вбивчого міста - міста, де злочин ховається за кожним кутом. Смертельні таємниці, підступні пограбування та холоднокровні вбивства тут звичні. Місцева поліція більше не контролює ситуацію. Тому нам тепер потрібні ваші навички розслідування!

МікроМакро - це  гра яка розлітається шаленими тиражами по всьому світу та вже отримала безліч нагород,  одна з них - престижна "Гра Року" від журі премії  As d'Or  у Каннах.

МікроМакро - це кооперативна детективна гра. Спільно ви будете розв’язувати хитрі кримінальні справи, виявляти мотиви, знаходити докази та засуджувати винних. Пильне око настільки ж важливе, як і розумна дедукція - це справжня детективна робота!

Злочини трапляються в місті кожну хвилину!
З огляду на різноманітні деталі ви будете шукати факти: шукайте сцени, які надають вам правильні факти для розкриття справ про злочини. На гігантській карті міста (75 х 110 см) знаходиться безліч прихованої інформації. Різні рівні складності ведуть гравців крок за кроком на протязі усього процесу гри.
Гравці повинні  співпрацювати, щоб з’ясувати, що сталося. Картки справ містять запитання, на які група детективів повинна знайти правильні відповіді. Кожна кримінальна справа унікальна і приховує дивовижну інформацію!

Величезна карта міста.
Перед вами буде завжди величезна чорно-біла карта міста. На ній зображені сюжети всіх детективних справ та навіть трохи більше, хто знає що саме на ній приховане? Не дивуйтеся, якщо ви декілька раз побачите одного і того ж самого персонажа - це все він, але у різний час. Місто постійно перебуває в русі, ваша ж задача - вихоплювати окремі сцени в правильній послідовності та, відповідаючи на питання з відповідних конвертів зі справами, розібратися, що ж сталося.

Кожна справа складається з колоди карт. Верхня картка завжди є початковою картою справи. Вона дає огляд злочину, який слід розкрити, і показує нам головного героя.

Рішенням завдання є завжди конкретна сцена на карті міста. Ви повинні знайти відповідну сцену. Якщо ви вважаєте, що знайшли рішення, то перевертає картку та перевіряєте, чи відповідають координати та сцена, показана на звороті картки, вашим висновкам.

Коли картка вирішена, її відкладають. Нова картка тепер на вершині колоди - це ваше наступне завдання!

  • Чому старий мільйонер розбився на своїй автівці?
  • Як пограбували банк та де грабіжники?
  • Чи орудує в місті серійний вбивця?
  • Що це за істота на даху у масці?
  • Куди пропав лідер екоактивістів?

На всі ці запитання та безліч інших захоплюючих та інтригуючих справ вам треба буде знайти відповіді!

Ви тако ж можете ознайомитись з простою демо-справою на сайті авторів - www.micromacro-game.com

Огляд від Том Васела - нагорода Seal of Approval!