Наступна настільна гра дизайнера Great Western Trail також передбачає догляд за худобою.

Boonlake — це нова гра-цивілізація для 1-4 гравців від Олександра Пфістера, що розгортається в майбутньому, коли група сміливих та авантюрних людей вирушає далеко від величезних міст сучасного суспільства, щоби відшукати свій власний клаптик землі. Прибувши на берег Бунлейка — незвіданого місця природної краси — ці піонери сподіваються створити собі нове життя, використовуючи сировину, яку вони знаходять у цьому ж регіоні.

Будучи лідерами цих людей, гравці змагатимуться за забезпечення для них найкращих житлових місць та достатньої кількості їжі, щоби прогодувати свої сім’ї та врешті-решт побудувати власну інфраструктуру. У кожній партії в Boonlake гравцям потрібно буде вибрати, який шлях розвитку вони збираються взяти на себе, оскільки гра буде протікати по різному залежно від того, що гравці вирішать зробити.

Гравці матимуть багато можливостей щодо того, куди вони вирішать вкласти свою енергію та ресурси під час проходження гри. Вони можуть зосередитися на розробці надр Бунлейка або виростити різноманітну колекцію худоби. Гравці можуть внести свій внесок у розширення інфраструктури Boonlake або присвятити себе власним програмам за рахунок суспільства. Залежно від дій гравців, їхні опоненти можуть отримати від них вигоду й навіть перемістити свої кораблі далі по Бунлейку або навіть до нових відкриттів.

Дата виходу Boonlake призначена на жовтень цього року за роздрібною ціною в 70$.