Нова гра від Бруно Катала - Trek 12.

Pandasaurus разом із відомими ігровими дизайнерами Бруно Катала та Корентіном Лебратом анонсували свою нову гру в жанрі roll and write — Trek 12.

У грі ви кидаєте два кубики, при цьому всі гравці одночасно вирішують, як використовувати результат. Можна взяти більше число, узяти менше число, або додати, відняти або помножити обидва кубики — але кожен із цих варіантів може використовуватися лише чотири рази за раунд. У грі ви побачите, як ви перетинаєте гору, створюючи фіксовані лінії послідовних чисел і нанесені на карту зони відповідних значень, які дають вам бали на основі чисел, які ви маєте в цих зонах. Гравці також мають доступ до декількох бонусних елементів, які можна заробити під час гри. У кінці гри цифри, що не належать ні ланцюжку з послідовних чисел, ні спеціальній зоні, дають вам мінусові бали. Те саме стосується, якщо вам доводиться розміщувати число більше ніж 12.

Якщо цього було недостатньо, існує також режим Експедиція, який пропонує кампанію з трьох кооперативних підйомів на різні гори. Крім того, після завершення завдань гравці зможуть відкрити конверти секретного вмісту.

Гра займе від 15–30 хвилин та заявлена кількість гравців доходить до 50 одночасно. Реліз гри заплановано на 8 листопада 2021 року.