Нове доповнення до Dune: Imperium — Rise of Ix

Нове доповнення до Dune: Imperium — Rise of Ix додає три нових Домів та шість ігрових лідерів.

Натхненна іксійською технократією, яка править на Iкс — дев’ятій планеті в зоряній системі Алкалуропс, заснованій у рамках циклу науково-фантастичних романів Френка Герберта — «Rise of Ix» — це майбутнє доповнення, яке забезпечить гравців колекцією нових домів та лідерів, а також набором свіжих імперіумів, інтриг та карт конфлікту для використання протягом усієї гри.

З шести додаткових лідерів, включених до розширення, були розкриті двоє — це ерцгерцог Арманд Екзас із Дому Екзаз та принц Ромбур Верніус із Дому Верніус. Ерцгерцог Екзас може використовувати свою здатність Координації для знищення карток зі своєї колоди — доти, поки він має потрібну кількість агентів на потрібних місцях на дошці — й отримувати менш дорогі карти завдяки своїй майстерності військовозобов’язаного. Принц Верніус має доступ до деяких потужних Гармат, які роблять його дредноут ще більш грізним.

Щодо дредноутів — це нова механіка, яка буде представлена в Rise of Ix, що дозволить гравцям використовувати потужні бойові машини проти своїх супротивників, щоби вигравати конфлікти на ігровій дошці. Дредноути не тільки незнищенні, але вони також можуть тимчасово взяти під контроль різні місця на Арракісі. Ще одним свіжим елементом, знайденим у Rise of Ix, є тайли технологій Ікс, які, на відміну від звичайних карток, не переміщуються в колоду гравця при покупці, а натомість ставляться перед гравцем як постійне оновлення.

Реліз Rise of Ix планується до кінця цього року.