Нові анонси від KOSMOS

Німецьке видавництво KOSMOS оприлюднило свої плани на майбутні релізи на 2021 рік:

  • Перевидання гри Karak. У Karak кожен із гравців веде одного із шести різних персонажів по лабіринту. Для кожної партії лабіринт буде створюватися випадковим чином. Тайл за тайлом гравці розкривають нову зону в ньому, щоби побачити, як виглядає лабіринт. Гравці повинні здобути зброю та заклинання, боротися з монстрами та (найголовніше) збирати скарби. Перемагає той гравець, який у кінці гри отримав найбільше скарбів.

  • Kingsbridge: Das Spiel це нова карткова гра від 1 до 6 гравців від Вольфганга Крамера, яка вийде у вересні 2021 року. Гра базується на творах Кена Фоллетта (Стовпи землі).
    У грі Kingsbridge: Das Spiel гравці побачать, як виникає місто Кінгсбрідж, після нападу вікінгів у 997 році, і за допомогою карток історій, викладених у хронологічному порядку згідно з романом «Стовпи Землі», вони також ознайомляться з англійським середньовіччям. Карти персонажів з особливими здібностями підтримують це занурення, а також гра включає спеціальні правила соло гри.

  • Ще одна невелика гра — High Score, гра з кубиками, на 2–5 гравців, від Рейнера Книзія, яка також має вийти у вересні 2021 року. 
  • Та нова окрема гра зі всесвіту Legends of Andor. Andor StoryQuest: Dunkle Pfade («Темні стежки») — це соло-гра від RPG дизайнера Стефана Бланка, яка буде мати механіку та форму «вибери собі власну пригоду» з майбутніми наслідками.