Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільна гра Імаджинаріум

«Імаджинаріум» – гра в асоціації, що повторює за своїм принципом всесвітньо відомий «Діксіт».

У цій версії настільної гри треба придумувати свої асоціації та розгадувати чужі. Ті, хто краще за усіх справляється з цим нетривіальним завданням, і стають переможцями.

Втім, по ходу гри відкриваються такі веселі безодні психологічних несподіванок, що «Імаджинаріум» придбаває додатковий міжособистісний вимір. Уся справа в дивних ілюстраціях на картах, які можуть здатися нісенітницею або ж, навпаки, набором графічних метафор. Суть гри полягає в створенні асоціативних описів загаданих карт і відгадуванні асоціацій інших гравців.

На перший погляд, все просто. Правила прозорі та зрозумілі. Не вимагають запам'ятовування або додаткових уточнень. Проте ця гра з нехитрою механікою не даремно стала справжнім хітом з регулярними випусками оновлених версій і тематичними доповненнями. Вона вже стала класикою, в яку із задоволенням грають дорослі й діти різного віку.

«Імаджинаріум»: правила та ігровий процес 

На початку гри будь-яким зручним способом визначається перший ведучий. В ролі такого загадкового оповідача побуває кожен учасник. Ведучий розглядає картки, що дісталися йому, з метафоричними ілюстраціями та формулює для себе асоціацію з однією з них.

Задати асоціацію можна будь-яким доступним способом в міру свого розуміння і тактики. Підійдуть будь-яке слово, фраза, цитата, звук, жест або короткий словесний опис своєї асоціації. Потім він озвучує свою асоціацію на публіку і, не показуючи карту, кладе її на стіл сорочкою вгору.

Загадана картка залишається на столі. Кожен учасник, обдумавши асоціацію оповідача, обирає зі свого набору карту, яка максимально повно підходить під опис. І також викладає її на стіл. 

Усі викладені на столі карти перемішуються і розкладаються знову вже картинками вгору.

Тепер основне завдання гравців — вгадати, яку саме з викладених на столі карток загадав ведучий, і проголосувати за неї. Кожен гравець вибирає одну картку для голосування і кладе жетон з певним номером.

Ведучий не може голосувати за свої картинки та будь-яким іншим способом впливати на вибір гравців. Після голосування відбувається підрахунок очків згідно з розставленими жетонами та здійснюється переміщення фішок на ігровому полі.

Дуже проста ігрова механіка забезпечує цікавий процес взаємодії учасників.

Кожен хід один з гравців стає ведучим. Підбираючи карту і вибудовувавши свою асоціацію, оповідач не повинен робити її занадто очевидною. Адже якщо усі гравці вгадали, він не отримує балів. Так само як і якщо абстракція занадто складна, і її не вгадав ніхто.

Така «опція» у грі та складає її головну привабливість. Вона дає можливість для маніпуляції абстракціями, що породжує іноді дуже нетривіальні та забавні асоціації й ігрові ситуації.

Також додатковими балами винагороджуються учасники, чиї карти набрали голосу під асоціацію оповідача. Таким чином, будучи навіть не дуже вдалим ведучим, можна зробити своєю ігровою спеціалізацією уміле підстроювання під асоціації інших людей. І так набирати очки.

На певному рівні в хорошій ігровій компанії гра може приймати навіть характер тактичного психологічного та інтелектуального змагання між учасниками.

Це проста, але дуже популярна настолка. Купити її можна в магазині в Одесі, або замовивши через сайт з доставкою по Україні.

Величезна популярність ігор типу «Діксіт» чи «Імаджинаріум» пояснюється тим, що вони дають те, чого не здатна дати жодна комп'ютерна гра. Ця взаємодія з живою людиною або групою людей. Кожен поворот навіть в сценарній грі унікальний завдяки індивідуальній реакції гравців.

У асоціативних іграх цікаво спостерігати за реакціями та стереотипами інших людей, виробляти здібності передбачати хід їх думок, впливати на формування тих або інших образів.

«Імаджинаріум» – ця відмінна розвага на вечірках і інших шумних посиденьках. Навіть не дуже добре знайомі люди із задоволенням втягуються в обмін асоціаціями, формуючи дружну і зосереджену грою компанію.

Невелика кількість реквізиту дозволяє облаштувати ігровий гурток де завгодно – розважатися можна не лише довгими зимовими вечорами, але і у відпустці або подорожах по країні.

Тематичні випуски та доповнення до «Імаджинаріуму»

«Імаджинаріум Добро» — це нова гра за тими ж принципами. Її особливістю є ілюстрації. Не пробували шукати асоціації на дитячі малюнки? Спробуйте, особливо весело це робити в сім'ї або в компанії з різновіковими дітьми. 

Також можна замовити випуски додаткових карт, які значно урізноманітять асоціативне поле. Стандартно версія включає 98 карт, об'єднаних за тематичним або стилістичним принципом.

У нас ви можете купити набори:

  • Одіссея;
  • Аріадна;
  • Касіопея;
  • Персефона;
  • Пандора.

Серія «Химера» підійде для занурення в атмосферу похмурих асоціацій любителям легкого хорора. Зрозуміло, не варто замовляти цю серію для ігор з дітьми.

Де купити серію ігор «Імаджинаріум»

Відповідь проста: в магазині настільних ігор Gameland» в Одесі. Завдяки сучасним можливостям доставки замовити вподобану гру можна з будь-якої точки України.

У нас представлені настолки з найпопулярнішими механіками та в різних жанрах. Користуючись можливостями сайту, ви можете обирати ігри за типом і віком. У категорії «Уцінка» можна знайти відмінні настолки за пониженою вартістю.

Ціна – важливий елемент в процесі ухвалення рішення про купівлю. Ви можете вибрати відразу декілька настолок і повною мірою скористатися нашою дисконтною програмою.

Ловіть наші промокоди зі знижками, які поширюються в соцмережах і розсилках.

Ми та «Нова Ера» раді запропонувати серії ігор українською мовою. 

Немає товарів

Вгору