Кількість
|
Вартість
|
||
|
Чому так усі люблять настільну гру Манчкін?
«Манчкін» – гра з такою назвою отримала величезну популярність, стала настільним ігровим світом з численними доповненнями та варіаціями. Особливо цікаве те, що такого визнання добилася гра, що була пародією на іншу настолку.
Стилістично і за закладеними поведінковими патернами «Манчкін» спочатку була орієнтована на молодіжну аудиторію. Саме молоді люди, більше розкуті й знайомі з різними ролевими іграми, були метою маркетологів і повинні були стати основною масою гравців.
Причому «Манчкіни» замислювалися і створювалися її розробником Стівом Джексоном як пародія на ролеві ігри та конкретно на настолку «Dungeons & Dragons». Ця гра, своєю чергою, була доповненням до настільного варгейму «Chainmail» з відходом від суворих буднів на військовій карті у фентезійні світи й розвитком своєї серії.
У результаті пародійний квест не лише перевершив своїх серйозних прародителів, але і вийшов далеко за рамки молодіжної аудиторії. Виявилось, що цій грі, як мовиться в одній крилатій фразі, «усі віки покірні». Сьогодні в «Манчкін» грає і старий і молодий. Хіба що діти зовсім юного віку можуть лише з незгасним інтересом дивитися за битвами та веселими картинками художника Джона Ковалика.
Вийшла у них забавна пригода в стилі фентезі з можливістю вибору серед ролевого набору персонажів чоловічої та жіночої статі, монстрів і інших принад з ігрових всесвітів.
Правила й особливості гри «Манчкін»
Мінімальна кількість учасників – двоє гравців. Але набагато цікавіше грати в неї компанією в 3-6 осіб. Вони оперують картами з двох колод:
- колоди дверей;
- колоди скарбів.
Перед стартом карти перемішуються окремо. Кожен учасник отримує у дві руки по чотири карти з двох колод. Гра почалася. Кожен хід складає з декількох фаз:
- відкриття дверей – вибір верхньої карти з колоди дверей;
- виконання дій – наслідування вказівок на карті;
- збір скарбів;
- битва з монстром;
- скидання непотрібних карт.
У битві з монстром потужність істоти оцінюється в співвідношенні з готівковою силою гравця і його скилами. Монстр може виявитися сильніше, але це гра з прокачуванням персонажа, де можна нарощувати бойову силу спорядженням або ж бонусами. До того ж кожен гравець має одну карту класу з певними спеціальними можливостями, яку можна застосувати в потрібний момент.
У разі явного програшу робиться спроба бігти від монстра киданням кубика. Якщо спроба була невдалою, доводиться терпіти знущання монстра, втрачаючи попутно здоров'я і «шмотки». Іноді контакт кінчається смертю персонажа. Але... «карткова смерть» означає лише втрату самих карт. Як і в настолці «Dungeons & Dragons», пародією на яку є «Munchkin», за гравцем зберігається раса, рівень і клас.
У разі перемоги над монстром гравець отримує додатковий рівень. Перемога дістається тому, хто першим досягне десятого рівня.
Особливістю гри є її конкурентний характер. Тут можуть складатися і розвалюватися коаліції, інші гравці мають можливості для відкритих дій один проти одного з метою уповільнити просування до наступного рівня. Вони можуть вступати у бій проти монстра або допомагати йому під час сутички з іншим гравцем.
Тематичні випуски та доповнення до гри «Манчкін»
На сайті «Gameland» і в нашому магазині в Одесі ви знайдете різні версії гри та доповнення з серії «Манчкін»:
- «Підземелля»;
- «Квест»;
- «Дика сокира»;
- «Стимпанк»;
- «Легендарний Манчкін»;
- «Кліричні помилки»;
- «Лицарі»;
- «Дракони»;
- «Коте».
Вони відрізняються за ціною і тематикою, регулярно з'являються нові доповнення і сценарії. Наше спеціалізоване видавництво «Нова Ера» готує адаптовані українські версії популярних ігор. Замовити доставку можна у будь-яку точку України.
Де купити настільні ігри серії «Манчкін»
Шукаєте настолки в Одесі або ж хочете замовити доставку вподобаних хітів в інший населений пункт України? Економте на вартості, купівлі й доставці за допомогою нашої програми знижок.