Настільні ігри вже давно перестали бути чимось простим і буденним. Упродовж останніх десятиліть індустрія настільних ігор зробила колосальний стрибок, від простих ігор орієнтованих на вузьке коло людей - в розвинену галузь з безліччу видів, тем і жанрів, величезною кількістю видавців і талановитих авторів, які створюють ці настільні ігри для людей різного віку у всьому світу. Кожен день у світі вже виходить більше однієї настільної гри, а наш магазин Gameland усіма силами намагається показати Вам, у всій красі та різноманітті, цей чудовий світ настільних ігор.

У нашому магазині ви зможете придбати настільні ігри та аксесуари до них на будь-який смак і колір — ігри європейської чи американської школи, варгейми, патігейми, дитячі, логічні, ігри на спритність, квести, органайзери, протектори та багато іншого. А якщо деякі слова зі списку Вам усе ще не зрозумілі — значить пора вивчити світ настільних ігор!

Наш сайт із радістю запропонує Вам списки та категорії, з яких варто почати своє перше знайомство з цим чудовим хобі. Ми завжди раді новим відвідувачам, готові порадити або відповісти на питання, почути Ваші відгуки!

Приємних покупок у Gameland!

Перейти до магазину

 

Крім того, до нашого складу входить власне видавництво настільних ігор Нова Ера! Ми ретельно працюємо над тим, щоби принести до нашої країни найкращі настільні ігри українською мовою!

 

Слідкуйте за нашими локалізаціями