Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ті, хто грає в “Діксіт. Одіссея” просто не знають, що таке поганий настрій. Це неймовірно красива і незвичайна настолка. Тут всього більше. Більше прекрасних картинок, більше емоційного заряду, більше уяви та фантазії. Це не доповнення до основної гри, це повноцінна настолка, яку можна поєднувати основною версією “Діксіта”. Творча карткова гра розкриває мислення гравців, примушує думати нестандартно, створювати асоціативні ряди, які наповнені фантастичними думками. “Діксіт” - одна з ігор, яка ніколи не приїдається і не набридає.
Кому підійде
Настолка абстракт абсолютно універсальна. Вона подобається дітям, в неї весело грати дорослим. Будь-яка вечірка з нею стане ще цікавіша і яскравіша. Настільна гра підійде як для затишних домашніх посиденьок, так і для зустрічей з друзями. Вона тренує уяву, розвиває мислення, налаштовує на позитив.
Нововведення в цій версії:
- кількість гравців збільшена до 12 осіб;
- вечірка - відмінність цієї гри в тому, що оповідач говорить фразу не бачачи карту, процес триває до тих пір, поки кожен не побуває в ролі оповідача;
- командна гра - правила все ті ж, що і в стандартному Діксіті, але учасники грають в команді по двоє;
- для голосування тепер є табличка і маркер.
Гравцям належить вгадати нові таємниці та секрети магії, розгадати асоціації, дати волю фантазії й уяві. У гру входять все ті ж 12 кроликів, 12 таблиць для голосування, 24 маркери, правила гри. Неймовірної краси ілюстрації створювала Мари Кардуа. Кожна карти - витвір мистецтва, яке стимулює вашу уяву створювати нові асоціації.
Опис гри та світу
“Диксит. Одіссея” з'явилася у 2011 році й досі користується популярністю серед любителів настолок в категорії дедукція, сімейні, командні. Гру можна використати як самостійний варіант або змішати з картами з базової версії. За час свого існування “Діксіт” підкорила серця багатьох гравців, займала лідируючі місця в рейтингах, перемагала в конкурсах.
Правила гри
Грати в неї простіше простого. Перед гравцями є картки. Їх треба уважно вивчити, а потім розповісти друзям. Виражати думці можна словом, жестом, фразою з фільму або серіалу. Розгадати подібний ребус зовсім непросто, але можливо. Мета гри - придумувати цікаві асоціації й розгадувати асоціації інших учасників, набираючи за це бали.