Кількість
|
Вартість
|
||
|
Underwater Cities — побудуйте найуспішнішу підводну мережу міст!
Ласкаво просимо в захопливий світ «Підводних міст»! У цій стратегічній настільній грі гравці змагаються в будівництві найкращої підводної країни, оснащеної мережею транспортних тунелів, фермами ламінарії, опріснювальними установками й лабораторіями. Завдяки унікальній темі, що досліджує незвідані морські глибини, і безлічі захопливих ігрових механік, «Підводні міста» обов’язково принесуть багато годин задоволення гравцям різного віку.
У грі Underwater Cities ви граєте за корпорацію, яка прагне побудувати й розширити мережу міст у морських глибинах. Але стережіться — ви тут не одні. Інші корпорації борються за контроль над дном океану, а ресурсів завжди не вистачає.
Щоби перемогти в грі, вам потрібно буде ретельно керувати ресурсами, планувати будівельні проєкти та стратегічно розставляти робітників. Кожен хід ви будете розігрувати карти, які дадуть вам змогу здійснювати різні дії, наприклад, будувати нові міста, з’єднувати наявні або добувати ресурси. Вам потрібно буде балансувати між короткостроковими цілями й довгостроковою стратегією, а також адаптуватися до мінливих обставин під час гри.
Ігровий процес
Основні ігрові механіки в Підводних містах включають у себе менеджмент карт, розміщення робітників і управління ресурсами. Кожен раунд гравці по черзі вибирають дію, одночасно розігруючи карту. Якщо карта збігається за кольором зі слотом обраної дії, гравець також отримує вигоду від карти. Три рази протягом гри гравці займатимуться виробництвом — спеціальною фазою, у якій їхня підводна мережа виробляє очки й ресурси, а їхні жителі споживають їжу.
У грі Підводні міста кожен гравець починає з одного міста й розширює свою мережу, з’єднуючи її з прибережними мегаполісами. Оскільки голод перевищує обсяги сільськогосподарського виробництва, а нестача води ставить під ризик зобов’язання перед Федерацією Націй, гравці мають збудувати самодостатню націю, яка зможе навіть експортувати свою продукцію на сушу. Гравець із найбільшою кількістю очок наприкінці гри перемагає!
Приклад ігрового раунду в грі Підводні міста може виглядати наступним чином: Гравець 1 обирає дію, яка дає йому змогу розмістити робітників на своїй фермі ламінарії та опріснювальній станції. Вони розігрують карту, що відповідає одній із цих дій, й отримують від цього додаткову перевагу. Гравець 2 обирає дію, яка дозволяє йому будувати нові тунелі між містами, і розігрує карту, що відповідає цій дії.
Будуючи дедалі більше міст і з’єднуючи їх між собою, ви створюєте виробничу і транспортну мережу, яка дає змогу вам генерувати ресурси й переміщати їх по ігровому полю більш ефективно. Це може дати вам значну перевагу над суперниками, але вам доведеться вкласти ресурси й час у створення свого двигуна, перш ніж він почне приносити реальну віддачу.
Підводні міста — чудовий вибір для тих, хто шукає захопливу настільну гру, що поєднує в собі стратегію і дослідження. Завдяки своїй унікальній темі та різноманітності ігрових механік, вона пропонує щось для кожного.
Шанувальникам інших ігор, таких як Terraforming Mars або Scythe, напевно, сподобається і Underwater Cities. То чому б не зануритися в гру й не почати будувати свою власну підводну країну вже сьогодні?