Framework — новий вивірений абстракт від майстра Уве!
Ласкаво просимо у Framework, новітню стратегічну гру від відомого дизайнера настільних ігор Уве Розенберга! Видана компанією Pegasus Spiele, Framework — це абстрактна стратегічна гра для 1–4 гравців, яку можна зіграти менш ніж за 30 хвилин. У кожного гравця є 22 жетони певного кольору, а в комплект гри входять 120 плиток рамок, карта пам’ятки, мішечок, 88 тайлів чотирьох різних кольорів і книга правил.
Як грати?
Щоби почати гру, усі плитки рамок поміщаються в мішок, і перший гравець витягує стільки плиток, скільки гравців у грі плюс одна. Вони розкладають їх і вибирають одну для додавання у свою персональну експозицію, а всі інші гравці вибирають по одній для додавання у свою експозицію за годинниковою стрілкою. Після цього залишається одна плитка, яка дістається першому гравцеві, який додав цю плитку на свій дисплей. Плитки можуть бути додані на ігрове поле тільки безпосередньо поруч (по горизонталі або вертикалі) з плиткою, яка вже знаходиться у вашому власному запасі, і вони ніколи не розігруються по діагоналі.
На кожній плитці є дві основні частини інформації: рамки, які являють собою кольорові рамки на зовнішній стороні плитки, і завдання, що являє собою число, вказане в центрі плитки. На кожній плитці може бути від 0 до 3 рамок п’яти різних кольорів. Завдання зараховуються, якщо по горизонталі та/або вертикалі одна до одної прилягає не менше рамок даного кольору, ніж потрібно для виконання завдання. Колір рамки на плитці із завданням також зараховується за виконання. Коли гравець завершує завдання, він кладе один зі своїх кольорових жетонів на верхню частину завдання. Номер на завданні в цей момент не має значення, оскільки мета полягає в тому, щоб викласти жетон.
Перший гравець, який викладе всі свої жетони на завдання зі свого особистого запасу, перемагає в грі. Ви можете випробувати жетони, перш ніж помістити їх у свій запас, але після того, як їх буде розміщено, їх уже не можна буде перемістити, тому стратегія є ключовим моментом. Завдання в грі можуть бути різними: деякі вимагають певного кольору, а інші дозволяють використовувати той чи інший колір.
У Framework можна грати й поодинці, внісши невеликі зміни в правила.
Загалом, гра чудово справляється із завданням стратегічного характеру, оскільки ви вирішуєте, чи варто братися за завдання з великим числом, чи за менше завдання, яке ви зможете виконати швидше. Вам також необхідно враховувати рамки на плитках, щоб розширити своє угруповання певного кольору і виконати завдання, уже наявні у вашому особистому запасі. Вибір найкращих плиток і їхнє розміщення в найкращому місці має значення, оскільки ви створюєте свій особистий запас і хочете зберегти відкриті ділянки для створення певних рамок, залишаючи водночас вільні місця для будівництва.
Framework — ясна й добре продумана гра, що ідеально підходить для шанувальників інших ігор Розенберга — Sagani та Nova Luna. Абстрактна тема гри менш значуща, оскільки різниця в тематиці незначна. Завдяки швидкому ігровому процесу й акценту на прийнятті стратегічних рішень, Framework напевно сподобається як любителям настільних ігор, так і випадковим гравцям!
Купуй зараз – плати потім!
Послуга «Оплата частинами» від Приватбанку дозволяє розбити покупки на зручну кількість платежів. Процентна ставка 0.01% на місяць. Потрібна лише картка Приватбанку
«Покупка частинами» від monobank
платежі
по 483 грн
Комісія відсутня. Номер телефону покупця має збігатися з фінансовим номером клієнта monobank