🌟 Велика новина для всіх фанатів настільних ігор!

🕌 Ми раді анонсувати відкриття передзамовлення на нашу найновішу локалізацію — "Стамбул. Повне видання"!

«Стамбул. Повне видання» — це захоплива настільна гра, що перенесе вас у серце одного з найбільших торгових міст в історії.

💎 У грі гравці занурюються в мальовничий світ східної торгівлі, де кожен прагне стати найуспішнішим торговцем, керуючи своїми підручними, збираючи товари й обмінюючи їх на дорогоцінні рубіни.

🍍 Пориньте у жваві вулиці Стамбула, де кожен ваш крок може призвести до багатства або розорення. У цьому світі торгівлі, де аромати спецій та екзотичних фруктів перемішуються з дзвоном монет, кожен гравець прагне довести, що саме він гідний звання найуспішнішого купця.

⚖️ Чи зупинитеся ви в чайхані на чашку чаю та спробуєте свою вдачу на кубиках? Чи можливо відправите свого помічника на малий базар щоб обміняти фрукти на ліри? На й звісно, чи заскочите ви до стельмаха щоб купити собі новий візок, чи все ж таки витратите всі накоплені ліри на такий омріяний рубін?

🔥  До повного видання входять такі доповнення як «Мока й Бакшиш» та «Листи та Печатки» в які можна грати об'єднуючі все разом в "Великий базар".

▪️BGG 8.0
▪️2 290 грн 1 830 грн (-20%)
▪️Комплект разом із органайзером 2 450 грн
▪️Акційна ціна діє до 14-ого квітня
▪️Очікуємо гру в червні!

Гра вже доступна для замовлення на нашому сайті gameland.com.ua! Великий базар чекає на вас!