Кількість
|
Вартість
|
||
|
Sidereal Confluence: Remastered Edition - Взаємодія різних космічних рас
Sidereal Confluence: Remastered Edition - це настільна гра, в якій взаємодіють від 4 до 9 космічних народів, щоб побудувати згуртоване суспільство. Гравці взаємодіють між собою, діючи одночасно й обмінюючись технологіями, ресурсами та колоніями, а також укладають угоди. Особливість гри полягає в тому, що успіх одного гравця може бути вигідним іншому, тому на столі відчувається енергія співпраці, а не тільки суперництва.
Кожна раса має свої унікальні характеристики, які впливають на характер гри. Хтось має майже невичерпний запас колоній та товарів, хтось здатен розвиватися без взаємодії з суперниками, а хтось навпаки отримує вигоду від співпраці; хтось видобуває потрібний всім гравцям ресурс, а хтось фактично вимагає ресурси в інших народів. Кожен народ також має свій різновид стартових ресурсів, технологій та колоній.
Ігровий процес
Гра складається з шести раундів, кожен з яких має три етапи.
- На етапі перемовин гравці одночасно обговорюють та проводять будь-які обміни, які влаштовують всі сторони. Домовленості можуть бути не лише двосторонніми, а навіть трьохсторонніми й більше. Якщо у гравця достатньо ресурсів, він також може досліджувати технології, покращувати колонії або купувати спеціальні карти своєї раси.
- Виробництво. Одночасно активуються всі карти, які конвертують ресурси. Тобто для отримані ресурси з однієї карти не можна використати для іншої.
- Етап злиття. Гравці оголошують створені технології і отримують за це очки, всі інші додають до своїх колод карти з відповідними технологіями. Після цього проводиться аукціон за колонії та наукові групи.
На завершення гри, гравці підраховують свої очки, які набрали протягом 6 раундів. Очки можна отримувати за розробку технологій, розвиток колоній, здійснення успішних торгів, отримання бонусних карточок та інше. Гравець з найбільшою кількістю очок стає переможцем.
Посібник з гри Sidereal Confluence:
1. Налаштуйте гру: Кожен гравець обирає цивілізацію і бере відповідну дошку гравця, кубики ресурсів і стартові технології. Перетасуйте колоду карт технологій і покладіть їх у стопку лицьовою стороною донизу. Покладіть доріжку переможних очок і дошку ринку товарів в межах досяжності для всіх гравців.
2. Почніть гру: Перший гравець починає з того, що бере з колоди п'ять карт технологій і кладе їх перед собою сорочкою догори. Потім всі гравці одночасно починають грати кожну фазу першого ходу.
3. Фаза торгівлі: Під час цієї фази гравці можуть обмінюватися ресурсами один з одним, щоб отримати те, що їм потрібно для винаходу технологій. Гравці також можуть обмінюватися секторами своєї економіки або укладати угоди для майбутніх торгів.
4. Фаза перетворення: У цю фазу гравці перетворюють ресурси на кубики енергії, які використовуються для винаходу технологій.
5. Фаза виробництва: У цю фазу гравці виробляють ресурси на основі своїх секторів економіки та винайдених технологій.
6. Фаза винаходів: У цю фазу гравці можуть витрачати кубики енергії на винаходи технологій з руки або з карт обличчям догори на очах у інших гравців.
7. Кінець ходу: Після завершення всіх трьох фаз гравці скидають невикористані карти з руки і беруть з руки до п'яти карт. Наступний гравець за годинниковою стрілкою стає активним гравцем на наступний хід.
8. Повторіть кроки 3-7 для ходів 2-5.
9. Ендшпіль: Наприкінці 5-го ходу переверніть карту "5-е злиття" на поле винайдених технологій (як описано на сторінці 16). Потім грайте до 6-го ходу, як зазвичай.
10. Підрахунок очок: Наприкінці 6-го ходу підрахуйте переможні очки, отримані від винайдених технологій, а також будь-які бонусні переможні очки, отримані під час гри (наприклад, від наявності певних комбінацій технологій). Перемагає гравець з найбільшою кількістю переможних очок!
Sidereal Confluence: Remastered Edition - це незвичайна настільна гра, яка вимагає від гравців розумового напруження та стратегічного мислення. Гра має багато різноманітних особливостей, які роблять її унікальною, а також дозволяють гравцям насолоджуватися відчуттям взаємодії та співпраці, що рідко зустрічається в настільних іграх.