Новий настільний Resident Evil, тепер вже перша частина

Steamforged games продовжує працювати за ліцензіями відеоігор та тизерить анонс нової настільної гри по Resident Evil.

Бекери, яки отримали нещодавно копії гри Resident Evil 3, разом із грою знайшли флаєри з анонсом першої частини зі всесвіту відомої франшизи.

Настільна гра Resident Evil 1 буде випущена Steamforged Games, яка раніше випускала настільні адаптації її продовжень — Resident Evil 2 та Resident Evil 3: Nemesis. Обидві ігри черпали натхнення в оригінальних відеоіграх 1990-х від Capcom, а не з нещодавніх римейках. Настільні Resident Evil 2 та Resident Evil 3 адаптували механіки та настрій відеоігор: розгадування головоломок, відстріл зомбі та ретельний менеджмент предметами в купі з кооперативним проходженням рівнів гри.У кожній грі був представлений режим кампанії, заснований на класичній історії ігор.

У новій частині гравці скоріш усього потраплять до Особняка Спенсера — таємничого будинку, який гравці досліджують, розслідуючи смертельний спалах зомбі та участь у цьому загадкової корпорації Umbrella.

Окрім серії Resident Evil, Steamforged попрацювали над такими адаптаціями відеоігор, як Dark Souls, Horizon Zero Dawn, Monster Hunter World та Devil May Cry.