Важливий анонс!🎉
Приготуйтеся до «Вищого суспільства»!

📅 Дата виходу — 03/07

Долучіться до розкішного способу життя у Вищому суспільстві (High Society) — захопливій картковій настільній грі, у якій вам доведеться брати участь у торгах, блефувати й обходити своїх товаришів по грі, щоб стати найбагатшим аристократом за столом!

У грі гравці беруть на себе ролі еліти вищого суспільства, роблячи ставки на розкішні предмети та враження на аукціоні. Але стережіться, за кожну ставку доведеться платити, і якщо ви переплатите, то можете опинитися без гроша в кишені та вибути з гри.

🏆Мета гравців — закінчити гру з найбільшою кількістю очок, які набираються завдяки володінню цінними предметами розкоші, набуттю карт статусу та уникненню боргів.

Вище суспільство — це гра прорахованого ризику і сміливих маневрів. Чи будете ви ризикувати й робити високі ставки, чи будете грати безпечно й дозволите іншим витрачати свої гроші? Вибір за вами.

🔸Це швидка і проста в освоєнні гра, у яку можна зіграти всього за 20–30 хвилин, що робить її чудовим філером.
🔸Механіка торгів у грі додає рівень стратегії та блефу, оскільки гравці повинні ретельно розпоряджатися своїми грошима і зважувати цінність різних карт.
🔸Правило заборони «розмінювання» поточної ставки дуже цікаво впливає на весь ігровий процес та звичні вам ігри з торгами!
🔸Тема розкоші та екстравагантності в грі захоплива та кумедна, а прекрасне художнє оформлення доповнює загальне враження.
🔸Вище суспільство було високо оцінено як гравцями, так і критиками. А автором гри є неперевершений Райнер Книція — переможець і призер Spiel des Jahres.

Тож збирайте своїх друзів, робіть ставки, щоб справити враження, і готуйтеся вступити до лав еліти в картковій настільній грі Вище суспільство!

Додавайте гру в бажане, та отримайте сповіщення, коли гра буде вже в наявності на нашому сайті!