Що нового?

☠️ Зима Мерців: Гра перехресть — одна з найвідоміших кооперативних ігор зі зрадником, що занурює вас у світ зомбі-апокаліпсису. Гравці об'єднують зусилля, щоб вижити в холодну зиму, борючись не тільки з навалою зомбі, а й з можливим зрадником серед них. Сюжетні вставки, що генерує механіка гри під назвою "Перехрестя", кожен раз буде видавати вам захопливу історію за вашим столом.

🖼  До мальовничої гри Живопис вийшло українською нове доповнення під назвою Відображення! Воно вводить двосторонні дзеркальні карти, додаючи нову складність і глибину в процес створення картин. На наш погляд це вкрай необхідне доповнення, без якого більше неможливо грати в звичайну базу.

🐾 В наявності швидкий картковий філер Танукі! У свій хід гравці грають карти Дії або милих єнотоподібних собак, застосовують їхні ефекти та збирають бамбук зі своїх садів. Кожна карта персонажа в саду має свої унікальні здібності.

🔎 Хочемо також ще раз нагадати, що свіжий наклад першої частини детективної гри Мікромакро також уже повернувся на наші полиці!

🆕 Цього тижня також очікуємо на надходження так ігор як Жах Аркгема: Карткова гра – Оновлене видання, Дотепні лінії та Цивілізація. Новий світанок разом із допом.
🕌 Ну й наша власна локалізація гри Стамбул. Повне видання, вже дуже скоро також з'явиться на полицях нашого магазину! Слідкуйте за новинами!

Чекаємо вас як завжди на gameland.com.ua!